DANTŲ IMPLANTAVIMAS
DANTŲ IMPLANTAVIMAS
SVEIKATOS KLINIKOJE – DANTŲ IMPLANTAVIMAS
 
Aukščiausios Šveicariškos kokybės dantų implantai STRAUMANN su garantija visam gyvenimui!
 
Dantų implantavimas – tai pažangiausias ir tinkamiausias būdas atkurti trūkstamus dantis, nes implantai imituoja natūralią danties formą ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys. Ši procedūra taikoma bet kokio amžiaus pacientams nuo 18–20 metų. Individualią kiekvieno paciento situaciją įvertins ir gydymo alternatyvas pasiūlys gydytojas odontologas konsultacijos metu.

Dantų implantavimas svarbus, nes:

  • netekus vieno ar kelių dantų prarandama estetika,
  • sunkiau kramtyti maistą,
  • prarandamas sąkandžio aukštis,
  • netekto danties vietoje kaulas ima tirpti,
  • defektą ribojantys dantys pradeda virsti į prarasto danties vietą.

Danties implantas yra natūralios danties šaknies pakaitalas. Tai iš ypatingai tvirtos, bet lengvos ir biologiškai su kaulu suderinamos medžiagos titano arba titano ir cirkonio lydinio pagamintas nedidelis varžtelis, kuris chirurginiu būdu yra įsukamas į žandikaulį vietoje prarasto danties šaknies. Dantų implantai naudojami ne tik vienam, bet ir keliems prarastiems dantims atkurti.

Konsultacijos metu, atsižvelgus į Jūsų situaciją ir poreikius yra sudaromas tinkamiausias gydymo planas. Dantų implantacija susideda iš dviejų etapų: chirurginio gydymo dalies bei protezavimo. Paruošiamosios operacijos ar procedūros (esant poreikiui) padeda atstatyti kaulo bei minkštųjų audinių struktūrą, reikalingą danties implantui. Implantas yra įsriegiamas į žandikaulio kaulą ir per tam tikrą laiką turi prigyti. Tuo metu prie danties implanto galima pritvirtinti laikiną dantį, kuris vėliau, implantui prigijus, bus pakeistas nauju.

Implantacija yra geriausias sprendimas norint išsaugoti nepaliestus gretimus dantis, išvengti diskomforto nešiojant išimamus dantų protezus ir džiaugtis gražia šypsena.

Implantacijos procedūra yra atliekama vietinėje nejautroje, todėl pacientas nejaučia jokio skausmo ir diskomforto. Operacijos metu yra pakeliamas dantų lopas, kaule padaroma vieta, į kurią yra įsriegiamas dantų implantas. Dantų implantas pakeičia natūralaus danties šaknį.

Implantacijos kaina priklauso nuo gydymo sudėtingumo, implantų skaičiaus bei rūšies ir nuo to, ar prieš implantaciją yra reikalingas papildomas gydymas. Kadangi kiekvienas gydymo atvejis yra individualus, kaina yra tikslinama sudarant paciento gydymo planą. Džiaugiamės, kad Sveikatos klinikos pacientams aukščiausios kokybės implantams STRAUMANN galime pasiūlyti už prieinamą kainą. Dantų implantavimo kaina nuo 850 eurų.

Sveikatos klinikoje dantis implantuoja gydytojas odontologas Eduard Tatarinovič. Registruotis pirminei apžiūrai galite paskambinę mums telefonu 8 633 42462

Sveikatos klinika | Karoliniškės
Apolinaro Juozo Povilaičio g. 18
Sveikatos klinika | Viršuliškės
Viršuliškių g. 34