NEMOKAMA ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ PREVENCINĖ PROGRAMA
NEMOKAMA ŠIRDIES IR KRAUJAGYSLIŲ PREVENCINĖ PROGRAMA

Nemokamą širdies ir kraujagyslių prevencinę programą su šeimos gydytojo siuntimu (E027) atliekame Sveikatos klinikoje (Viršuliškių g. 34).

Programą atliekame tik tiems pacientams, kuriems šeimos gydytojas nustatė labai didelę riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Programą mūsų klinikoje atlieka gydytojai kardiologai – Siarhei Kulakou ir Vitalijus Kovaliovas.

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencinė programa skirta vyrams ir moterims nuo 40 iki 60 metų (imtinai), kuriems nustatytu periodiškumu šeimos gydytojas nustato rizikos veiksnius ir, jei reikia, sudaro individualų širdies bei kraujagyslių ligų prevencijos planą. Jei gydytojas nustato, kad širdies ir kraujagyslių ligų tikimybė yra labai didelė, siunčia pacientą išsamiau ištirti. Prireikus – skiriamas gydymas.

Ši prevencinė programa yra skirta nustatyto amžiaus pacientams. Tačiau jeigu jaučiatės blogai, bet nepatenkate į nustatyto amžiaus grupę, kreipkitės į šeimos gydytoją. Jis atliks būtinus tyrimus ir, jei reikia, išduos siuntimą konsultuotis pas gydytoją specialistą.

Programa susideda iš 2 etapų:

  • pirminė širdies ir kraujagyslių prevencinė programa, kurią atlieka šeimos gydytojas su komanda;
  • išsami širdies ir kraujagyslių prevencinė programa, kurią atlieka gydytojas kardiologas ir slaugytoja.

Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad išsami širdies ir kraujagyslių prevencinė programa bus taikoma tik pacientams, kuriems šeimos gydytojas su komanda nustatys labai didelę riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis.

Šeimos gydytojui paskyrus išsamiau išsitirti pas gydytoją kardiologą nustačius aukštą ŠKL riziką, registruokitės programiniam ištyrimui telefonu 8 633 42462

Sveikatos klinika | Karoliniškės
Apolinaro Juozo Povilaičio g. 18
Sveikatos klinika | Viršuliškės
Viršuliškių g. 34